Yaoi panoptikum - Úkaz 03

Nevěřila jsem, že přečtu... respektive prolistuju všech devět kapitol. Nevím, proč jsem si zavčasu nesekla. Jestli někdy budu mít synka, do školy ho rozhodně pouštět nebudu, ale nevím, jestli to pomůže, protože nebezpečí číhá i tam, kde byste ho nečekali. Jo, ještě jsem na úvod chtěla říct, že tenhle úkaz shazuje Pica z první příčky, on Pico vlastně není tak špatnej...Dnes se podíváme na zoubek:

CHILD EPICUREAN

YAOI WARNING! 18 +!!! SHOTACON!!!

Pozor! Čtení tohoto textu vás může odradit od rozhodnutí mít v budoucnu dítě. Taky to nečtěte, pokud rádi nosíte kraťasy a podkolenky, protože po tomhle už si je nikdy neoblečete.Mangaka: Minami Haruka

Rok vydání: 2006

Překlad: Liquid Passion

Počet stran: 9 kapitol !!!

Tip od: Beldaran

Na co se můžeme těšit: chlapečci, jiní chlapečci, nějací další chlapečci a ti ostatní chlapečciPřemýšlela jsem, jak tuhle mangu popsat... slušně. Myslím, že to nejde, ale já si na svém hnojišti moc sprosťačit nebudu, takže to, co si níže přečtete, ani zdaleka nevystihuje její potenciál. Všechny hrůzy násobte padesáti.


První „příběh“

Nějaký Kluk přijde na návštěvu ke svému kamarádovi a potká tam jeho nahatého Brášku, kterému stoprocentně není víc jak osm. Kluk je ohromen, protože Bráška je na první pohled samec (vycenzurovala jsem to, ale účel to splňuje) a už má slinu u huby. Vrhá na Brášku žhavé pedofilní pohledy a Bráška je z nich tak vzrušený, že se hned za dveřma svého pokojíku udělá. Pak nějakou dobu pobíhá po baráku v minikraťáskách a podkolenkách a Kluk se snaží vymyslet důvod, aby s Bráškou mohl zůstat sám. Ten se brzy naskytne – Bráškův starší brácha musí kvůli chabé zámince odejít z domu a nechat tam ty dva o samotě a ještě, než odejde, klade Bráškovi na srdce, aby Kluka nějak zabavil, než se vrátí. (A on ho zabaví, to mi věřte.)

Kluk navrhne Bráškovi, že ho naučí ňáký triky a jen co to Bráška uslyší, už si drví bradavky. Pak se vrhnou na věc a zbylých dvacet stránek se řeší, jestli se Klukův penis vejde do Bráškova zadku, že má Bráška roztomilou díru a další blbosti. Vyjde najevo, že Bráška není tak úplně nedotčenej, protože už to párkrát dělal se spolužákama ze školky.


Druhý „příběh“

Pokračuje dramatická story Brášky z jedničky, kterému evidentně věrnost nic neříká. Pokud si někdo myslel, že je to s Klukem velká láska a zůstanou navždy spolu, setsakramentsky se splet. Bráška zaučuje nějaké další dva malé zmrdy, počítám, že to jsou ti spolužáci. Jeden má brýle a vypadá strašně nevinně, ale není. Bráška má na sobě zase podkolenky a popisuje svým kámošům triky, které ho naučil Kluk. Kámoši jsou z toho jako v Jiříkově vidění a hned si to chtějí vyzkoušet. Celou dobu se všemu strašně diví, hlasitě si sdělujou svoje dojmy a co se s nima zrovna děje („Tééda! Sotva jsi mu tam strčil prst a už je udělanej!“) a tak dále. Výhodou je, že nepoužijí žádné hračky ani jídlo, takže jediné, co budete podezírat, jsou koktejlové párečky.


Třetí „příběh“

Třetí kapitola je o klukovi, který přešel na jinou školu. Tam ho obtěžuje Spolužák, co sedí v lavici za ním, třeba mu při hodině strká nohu do zadku. Transfer zuří, ale jen tak naoko, protože když ho Spolužák pozve k sobě domů, Transfer jde. (Mihnou se tu i mrdky ze dvojky a evidentně mají co do činění i se Spolužákem, právě tady jsem pojala nedůvěru k japonským školkám.) Doma Transfer se Spolužákem souloží. Toť vsio.


Čtvrtý „příběh“

Chybí, asi někdo věděl proč.


Pátý „příběh“

Vystupuje tu jeden Chlapec a jedna Příšera. Příšera ráda nosí slaďoučké holčičí prádýlko, což Chlapec moc oceňuje, hlavně kvůli tomu, jak z toho Příšeře prosvítaj bradavky. Následuje sex.


Šestý „příběh"

Na školu přijde nový Studentík, který je něco extra, protože nenosí normální uniformu, ale kraťásky a podkolénka. Najde si Kamaráda. Jednoho dne není máma doma a Studentík si pozve Kamaráda domů. Obleče si jen košili a hned na prahu se na Kamaráda vrhne a chce to s ním dělat. Kamarád je zvědavý a tak to spolu dělají. (Poznámka: Kamarád je jeden ze dvou šťastlivců v celé manze, jejichž mužství měří víc jak dva cenťáky.) Kamarád se pak ptá, kde se Studentík naučil všechny ty perverzárny, co umí a Studentík se přizná, že už ho kdysi ošukával nějaký středoškolák. Kamarád mu tam začne brečet, že Studentíkovi žádné bokovky tolerovat nebude a navíc jsou nejlepší kámoši, a Studentík, že tak teda jo.


Sedmý „příběh“

Jeden klučík si ve škole představuje, jak to s Druhým dělá a chytne z toho nosebleed. Jde si ho na záchod umýt, ale Druhý klučík tam za ním běží a je zvědavej, co to má jako znamenat. První klučík se ke všemu přizná. Druhý klučík je nadšen a pak si jdou dát pár čísel na střechu.


Osmý „příběh“

Nějaké orgie na školních ubytovnách. Moje děti, jestli je někdy budu mít, práh intráku nepřekročí.


Devátý „příběh“

V devítce se ojebává tohle. Kdyby vám to nestačilo, tu máte ještě jeden.


Desátý „příběh“

...jsem už fakt neměla sílu číst, sorry.


A co na to říkají holky z mangaupdates a mangafox?

Tinecheese: „Ty dětičky jsou tak strašně roztomilé a skáčou na to jako králicí!“

Yumesaki: „Bože! To bylo tak rajcovní! Mám z toho nosebleed jak hrom! DOPORUČUJU!“

Mangababy: „Nejlepší yaoi, co jsem v poslední době četla.“

Tiffxtiff55: „Asi jsem právě umřela! Bylo to tak rajcovní/rozkošné/sexy! Všichni byli úžasní, zvlášť, když dělali trojku! Někde jsem četla, že nějaké kapitoly jsou moc drsné, aby je zveřejnili. KDE JE SAKRA NAJDU? CHCI JE!“

I am Zero: „Můjbožemůjbožemůjbožemůjbožemůjbožemůjbože!“

Sakuramiki: „Kyaaaa, práce Minami Haruky jsou úchvatné!“

Fanofyaoi: „Rozkošné, byli tak malincí a dělali takové věci! Jen by mě zajímalo, kde měli ti malí hadi rodiče?“

Fangnicole: „Miluju Minami Haruku! To, co dělá, je umění!“


Takže já jsem si vždycky myslela, že každá yaoistka na hovno, když ochinchinů nerovno, ale tyhle komentující cizinky jsou asi jiná liga.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Práve som umrela smiechom z tejto recenzie +_+ :D

Okomentovat