Yaoi panoptikum - Úkaz 06

Přišlo to jako rána z čistého nebe, respektive rána do shoutboardu. Díky, Bel :). Chtěla jsem si to přečíst včera po obědě, dostala jsem se k tomu dneska po večeři – důležité je, že se mi to povedlo až po jídle. Sokonashi je manga jako stvořená pro nezletilé yaoistky bez vkusu (ten typ, co se na mě snaží zapůsobit tím, že se jim Silver Diamond nelíbil, protože to byl málo násilný a vůbec se tam necákalo, a ony ve svých 13 letech prostě zbožňujou SM), které čtením tohohle dokazujou sobě i jiným, jak jsou strašně zvrhlé a udělají si pak na blogííísek zápis: „hustýý, ale upa rajcovní, nakonci dojemní, no tršoku zvrhlý, ale hihihihi, mě se to líbilo, sem totiš děsnej zvrhlík, noooo...“Takže, holky, které nemáte vkus, nebudu vás napínat – manga, o kterém hodlám mluvit, se jmenuje:

SOKONASHI FREEFALL ROMANCE

YAOI WARNING! 18 +!!! OBSAHUJE H+H!!!

(hnusky a hračky)Mangaka: Takakura Row

Rok vydání: 2000

Překlad: Mizu, Nakama

Počet stran: 1 volume (3 kapitoly)

Tip od: Beldaran

Na co se můžeme těšit: trik se zázvorovým pivem, punishment time, podrobný průzkum zažívacího traktu, železná logikaSokonashi má 6 kapitol – na mangafoxu mají jen tři. Pokud někdo objevíte ty zbylé tři, nechte si je pro sebe, já už to nechci ani vidět. Ono pro ukázku budou ty tři kapitoly bohatě stačit, už takhle se seznam věcí, které už nebudou co bývaly, o pár položek rozšířil.


Druhá kapitola, o které si už moc nepamatuju, o čem byla, ještě, že to mám napsané.

Hlavní hrdina je Podržtaška, který je zabouchnutý do svého Šéfa, protože má široká ramena. Taky má Spolubydlu a ten má Boyfrienda. Ti dva jsou dobří humoristi, protože je vzrušuje, když je Podržtaška pozoruje při sexu. Podržtaška občas nechce, a to pak bývá spoután. Někdy ho napadne zavřít oči, a to mu pak ti dva přivážou i hlavu a víčka přilepí flajstrem ke ksichtu. Chudák Podržtaška z toho pak nemá spaní. K pikantnostem tohoto příběhu patří, že Spolubydla s Boyfriendem jsou tvrďáci, takže bičema, poutama a podobnýma blbostma se to tam jenom hemží. Do tuhého jde, až když Boyfriend vytáhne fén, zapne ho a zlehka profoukne Spolubydlovi útroby. Jo. Nedělám si srandu. *okusuje stůl* Podržtaška má po fénu. Pak už se tam nic zajímavého nedělo, akorát Spolubydla s Boyfriendem poskytli Podržtaškovi laskavost (hádejte jakou), Spolubydla se někdy v průběhu přizná, že Podržtašku už strašně dlouho miluje, ale protože moc rád šuká s fénem, nemůže s Podržtaškou zůstat a místo toho se někam odstěhuje s Boyfriendem, kterému není líto občas nějaký ten fén obětovat. Dopadne to dobře, protože díky prožité trojce dostane Podržtaška odvahu vyznat se Šéfovi, který po něm čirou náhodou taky jede a už je noha v nohávě.


Čtvrtá kapitola, která je velmi popisná jak slovem, tak obrazem.

Dva vysokoškoláci se dohodnou, že spolu budou bydlet na privátě, jenže Seme je docela pes a za každý sebemenší prohřešek Ukeho krutě trestá. Říká tomu „punishment time“ a používá k tomu různé hračky. Mezi jeho speciální schopnosti patří tzv. „funkce zrcátka“, při každém sexu totiž Ukemu podrobně popisuje, co všechno teče z jeho adorable anusu, dokonce i zkouší, jak hluboko do anusu mu dohlédne. (Ne, baterku ani lupu si nevzal, ale byla jsem na to připravená.) Uke si přivydělává v host clubu, kde se ho pokusí ojet šéf s plesnivým knírem, jenže Uke se nedá a druhý den podá výpověď. Za odměnu dostane od ostatních hostů rozlučkový večírek, takže je mu umožněno si vyzkoušet značné množství rozmanitých poloh, dojde mu přitom, že proti TOMUHLE je jeho Seme ještě svatej a dojemně na něj vzpomíná. (I tady se až s morbidním zaujetím popisuje Ukeho AA.) Nakonec, myslím, že právě ve chvíli, kdy se hosti Ukemu pošklebujou, že „you must feel like you´re full, don´t you?“, jim tam vlítne Seme a Ukeho zachrání. Doma se ukáže, že Seme je vlastně syn majitele toho host clubu a všichni ti podělaní hosti, co Ukeho znásilnili, dostali padáka a můžou si teď pořádat rozlučáky sobě navzájem. Uke a Seme si dojemně pokecají, nicméně ani náhlý výtrysk lásky a porozumění Ukeho od punishment timeu nezachrání.


Šestá kapitola, která je nejdrsnější a já si ji pracovně nazvala „Průtokový ohřívač koly“.

Když jsem četla Pratchettovu Noční hlídku, ještě jsem nebyla yaoistka, proto mi trik se zázvorovým pivem nepřišel ničím podezřelý. Pokud ho neznáte, přiblížím: kpt. Elánius prováděl výslechy tak, že před zadrženými pronášel silácké řeči o nalití zázvorového piva tam, kde ho nikdo v žádném případě nalité mít nechce. Pak s ostatními poldy jednoho z vyslýchaných odvekli za roh a tam vesele předstírali otvírání láhve, šplouchání a zoufalý křik. Ostatní zločinci v cele se přirozeně domnívali, že ho tam mučí doopravdy, a než dopadnout stejně jako jejich kolega, kápli božskou. Rozkošné, ne? V téhle kapitole k triku dojde taky, ale protože seme není měkouš jako starej Elán, nic nepředstírá. Vezmu to od začátku.

Hlavním hrdinou je Chudáček, který je zamilovaný do svého kámoše. Ten ho však odmítne – nejspíš i proto, že se stal svědkem Chudáčkova znásilnění a už se mu nemůže podívat do očí. Chudáček je z toho v depce, odejde z práce a válí si šunky doma. Jenže Rejpr, který ho rejpnul už kdysi, si ho najde a... Dojde k nějakému tomu sexu, při němž je použita třeba sklenička (protože jde přes ni pěkně vidět do Chudáčkova anusu). Chudáčkovi se to přes všechno zhnusení docela líbí, ale jemu se koneckonců líbí i klystýr, který následuje hned poté. Chudáček je svázán, zamknut ve vlastním bytě a slouží Rejprovi jako sexuální otrokyně. Jenže Rejpr je hodnej – uzná, že Chudáček dlouho nebyl na čerstvém vzduchu, takže ho nahého a svázaného odvede na procházku, na které dojde k sexu a použití zmiňované koly, která je prošplouchána, aby víc pěnila, a celá nalita do Chudáčka. Kolu Rejpr považuje jako dostatečný lubrikant na to, aby Chudáček mohl osouložit dopravní kužel a Chudáček to udělá. Přijde na řadu další sex a Rejprovo libování si, jak se kola v Chudáčkovi pěkně ohřála. Pak jedou domů, dalšího dne je Rejpr zatčen a odsouzen za krádeže a další znásilňování. Chudáček si uvědomí, jak ho strašně miluje a jak se teď bez něj cítí prázdný. (No bodejť!) Při vzpomínkách na něj a kolu a kužel a skleničku se tváří tahle. Smutně ve svém bytě počká, až Rejpra propustí na svobodu a on se mu bude moci vyznat ze své věčné a nehynoucí lásky.


To je všechno. Máte ještě večeři v sobě? Jenom bych ještě podotkla, že celá manga je rozkošně cenzurována černými koly přes inkriminované partie, v grupáčových scénách je jich tam tolik, že by se z toho daly ušít puntíkované šaty. Železná logika zde se vyskytující se řadí k yaoi klasice, fén a kužel už ne, proto zařazení do panoptika. Ponaučení z téhle mangy zní: „Milujte chlapa, který vás nabodne na dopravní kužel.“ Kdo by měl zájem, je to na mangafoxu.

0 komentářů:

Okomentovat